Prezentacja na temat znaczenia umiejętności skutecznej komunikacji między profesjonalistą zajmującym się wycenami a jego zleceniodawcą.

live online

 godz. od 12.00 do 13.30

LIMIT MIEJSC WYCZERPANY 

Szkolenie autorskie. Copyright by BOMIS Marzena Raźniewska-Półkoszek.
Treści tu zawarte, a zwłaszcza tytuł, opis istoty szkolenia są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie i rozpowszechnianie wymaga zgody autora.

 

Nic, co trudne, nie jest nam obce. BOMIS opiniuje wycenia i doradza w sprawach złożonych, wymagających rozważnych decyzji i odpowiedzialnych deklaracji.  Teraz dzieli się wiedzą z każdym rzeczoznawcą, który chce etycznie i profesjonalnie przeprowadzać oszacowanie wartości, jak się porozumieć z klientem.

Warunkiem uczestnictwa bezpłatnego w prezentacji szkoleniowej jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego 
na adres: bomis@bomis.pl lub szkolenia@bomis.pl.

Otrzymają wówczas Państwo dostęp do spotkania video z wykładowcą 20 sierpnia.

Prezentacja trwa 1,5 godziny. 

  Wymagania techniczne

- komputer z kamerą i głośnikiem oraz przeglądarką internetową;

- dostęp do interentu.

 

Prezentację prowadzi wykładowca - Marzena Raźniewska-Półkoszek - dyrektor zarządzający BOMIS® Porozumienie Rzeczoznawców [www.rzeczoznawcy.bomis.pl] oraz prezes Fundacji BOMIS® [Porozumienie Profesjonalistów ds. Wycena, Doradztwa i Mediacji w Biznesie www.fundacja.bomis.pl]. Praktyczne umiejętności zarządzania zespołem specjalistów i znajdywania porozumienia w trudnych sprawach  wspiera wiedzą zdobytą m.in. poprzez ukończone studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym [poprzednio Akademia Ekonomiczna] w Poznaniu, studia MBA Executive Nottingham Business School oraz studia polonistyczne na UAM w Poznaniu, a także liczne kursy z psychologii i ekonomii. Ukończyła Szkołę Mediacji wg standardów Ministerstwa Sprawiedliwości. Jest mediatorem sądowym w sprawach gospodarczych i pracowniczych. Więcej na www.trudni.eu
udostępnij!
Trudny klient w pracy rzeczoznawcy – jak się porozumieć? - LIMIT MIEJSC WYCZERPANY

DYKCJONARZ BOMIS-u, czyli mownik biurowo - światowy

zamknij
Publikacja bezpłatna, wysyłana na wskazany poniżej adres e-mail

Język służb finansowych, kadrowych, sprzedażowych i specjalistycznych firm i urzędów oraz język rzeczoznawców, prawników, mediatorów, konsultantów i koordynatorów BOMIS-u niczym dwa statki płynące z nurtem różnych rzek, trafiają do tego samego akwenu morskiego. By na szerokie wody wypłynąć i dotrzeć do portu o nazwie POROZUMIENIE, trzeba radzić sobie zarówno na fali sztormowej, jak i w czasie ciszy morskiej.

Przekazujemy Państwu na rzecz rozwoju umiejętności oddawania istoty rzeczy przez język giętki oraz na rzecz POROZUMIEWANIA SIĘ ŚWIADOMEGO I SKUTECZNEGO
dziełko spontaniczne, z życia wzięte,
aspiracją leksykonu nadęte
z przymrużeniem oka wskazujące
skąd w firmie biorą się pieniądze.

Marzena i Andrzej Półkoszkowie

Formularz zamówienia